Animundo jest hamakiem przeznaczonym dla dzieci, wyprodukowanym przez La Siestę:) Lecz to nie tylko kolorowy hamak, to także mata!

Aż ciężko uwierzyć, ale ten dwu funkcyjny hamak świetnie sprawdzi się przy dwójce dzieci w różnym wieku; starsze będzie mogło się w nim bujać i bawić, małe leżeć:)

Za ogólnie przyjęte stwierdzenie uważa się, że dzieci kochają hamaki i krzesła hamakowe. To idealne miejsce do wesołej zabawy i miłego wtulania się w miękki materiał podczas wypoczynku. Należy pamiętać, iż hamaki to nie tylko zabawa, to także ważny czynnik wpływający na prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny dziecka. Od dawna hamaki wykorzystywane są w wielu terapiach lekarskich z doskonałym rezultatem. Nadzorowane przez dorosłych przewracanie i obracanie się wewnątrz hamaka stymuluje zmysł balansowania i przeciwdziała problemom percepcyjnym. Animundo zatem, to idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym:)

Wysoka Jakość Bawełny

Do produkcji hamaków La Siesta używa się wyłącznie prawdziwej, nieprzetwarzanej bawełny, z długimi włóknami. Dzięki temu bawełna nie posiada meszku, nie rwie się i jest bardzo wytrzymała:)

Hamak Animundo z pewnością starczy na lata i wychowa pokolenia dzieci:)

 

Popularne wyszukiwania:

  • hamak dla dziecka do domu
0

Dodaj komentarz