Codzienny pośpiech, nerwowość, korki, sprawiają, że czasami chcemy uciec. Ludzie tego potrzebują. Uciec, porozglądać się i powiedzieć sobie „tu jest pięknie”. Kontakt z przyrodą ma bardzo dobry wpływ na nasze samopoczucie. Uspokaja, wycisza, pozwala odzyskać energię po męczącym dniu. Zorganizowanie relaksacyjnej przestrzeni, umożliwiającej odpoczynek blisko natury jest możliwe w praktycznie każdym miejscu.  Wystarczy spakować hamak… Tym razem wybierzmy się na wschód Polski.
O tym, że w okolicach Bubla- Granny coś się dzieje, mówią wszyscy. Miejscowi regularnie chodzą na wycieczki nad Bug, tuż pod granicę. Na Festiwal LANDART przyjechali artyści z całego świata poszukujący miejsca do realizacji nowych przestrzeni artystycznych. Są wśród nich rzeźbiarze, streetartowcy oraz designerzy. Wszystkich łączy jedno: ich prace muszą współgrać z krajobrazem i stapiać się z przyrodą nie wyrządzając jednocześnie im szkody. Wszystkie prace są ekologiczne. Nie tylko nie zaszkodzą przyrodzie, lecz także podkreślą jej piękno.
Podczas festiwalu będzie można odpocząć w hamakach od www.whamaku.pl! To idealna okazja, by choć na chwilę uciec od codzienności i zrelaksować się w pięknym otoczeniu przyrody ładując akumulatory. Odpoczynek w hamaku i jednocześnie kontakt z przyrodą wzbogaci wyobraźnię, inspiruje i uspokaja. Hamaki idealnie wpisują się w krajobraz LANDART. Charakteryzuje je prostota i harmonia, tworzą naturalne miejsca płynnie przeplatające się z otaczającą przyrodą.
ZAPRASZAMY!!!! 8 LANDART trwa do 14 lipca.
www.whamaku.pl jest oficjalnym partnerem festiwalu.
0

4 komentarze

 1. Anonim

  6 lipca 2018 at 11:12

  Do Podlasia i Lubelszczyzny mam przeogromny sentyment i zachwycają mnie coraz bardziej świetne imprezy i inicjatywy, które tam się dzieją. Może jeszcze uda nam się w tym roku odwiedzic ten festiwal

 2. Anonim

  6 lipca 2018 at 05:18

  O! Wygląda wspaniale!

 3. Anonim

  5 lipca 2018 at 13:00

  Świetne! Marzy mi się coś takiego 🙂

 4. Anonim

  5 lipca 2018 at 12:56

  Niestety nie skorzystam, mam remont. Z chęcia poleżałabym na hamaczku w takim miejscu.

Dodaj komentarz