W sezonie letnim wiele czasu spędzamy na zewnątrz w ogrodach i na trasach. Stają się one miejscem odpoczynku i relaksu. Pokazujemy 5 najlepiej sprzedających się hamaków i foteli.

1. Fotel hamakowy AHC-11
Wiszący fotel hamakowy wpasuje się w styl boho, dzięki ażurowemu zdobieniu ze sznurka. Poduszki ułożone w fotelu dodadzą wnętrzu przytulnego charakteru. Ten fotel to idealne miejsce na relaksujące chwile z lekturą, czy też zabawę.

2. Hamak z drążkiem HS
Hamak z drążkiem najlepiej sprawdza się w ogrodzie. Jego wytrzymały materiał jest ręcznie tkany z bawełny o bardzo wysokiej jakości. Szeroka gama kolorystyczna pozwoli nam dobrać hamak do stylu jaki mamy w ogrodzie.

3. Hamak H
Prawdziwie wygodny hamak, w którym można odpocząć bez obawy. To doskonały produkt na popołudniową drzemkę w ogrodzie, a w przypadku upału nawet całonocny sen pod gołym niebem na balkonie lub tarasie.

4. Fotel hamakowy HC10
Fotel hamakowy jest na tyle szeroki, że mogą się w nim bujać jednocześnie dwie osoby. Z drugiej strony jest na tyle mały, że zmieści się do każdego wnętrza. Wykonany jest z ręcznie plecionego materiału z najwyższej jakości bawełny. Ważnym atutem foteli ogrodowych jest to, że można je łatwo zamontować w głąb ogrodu oraz schować w trakcie niepogody.

5. Sznurkowy Fotel hamakowy z poduszkami AHC-7
Ten ręcznie pleciony, jednoosobowy sznurkowy fotel hamakowy jest jedyny w swoim rodzaju. Z przodu zdobi go delikatna falbana z plecionych sznurków, wykończona frędzlami. Do zamontowania wystarczy jedna gałąź lub stelaż.

0

Dodaj komentarz