Wciąż dla wielu osób hamaki i fotele hamakowe kojarzą się zapewne z campingami, działkami, ogrodem. Osoby ceniące sobie przede wszystkim elegancję zapewne spotykały się z dużą trudnością w wyborze hamaka lub fotela hamakowego dla siebie. Ich oczekiwaniom sprostała firma JOBEK stwarzając fotel hamakowy wellness, charakteryzujący się dużą elegancją i niebanalnymi kształtami. To także coś dla tych, którzy cenią sobie ręcznie wykonane przedmioty…

fotel wellness JOBEK

     Wszystkie fotele wellness wykonywane są ręcznie z 900 metrów jobekcordowej liny, której 1467 węzłów tkanych techniką Macramee nadaje im  kształt i wytrzymałość. Tylko kilku rzemieślników mieszkających na zboczach gór u stóp Rio de Janeiro opanowało tą bardzo żmudną i trudną technikę.
Poduszki do foteli wykonane są z wysokiej jakości, opatentowanego materiału syntetycznego JobekCord (włókno tekstylne), którego właściwości są znacznie lepsze niż  właściwości włókien naturalnych (wełna, bawełna, jedwab). Wyglądem i miękkością jest nie do odróżnienia od 100% bawełny. Jednak jest lepszy od bawełny; może być eksponowany na działanie deszczu, słońca, wiatru, a nawet mrozu, bez obaw o jego wygląd, wytrzymałość i trwałość.

Ma wiele zalet:

jest miękki jak bawełna,

odporny na działanie pogody,

nie absorbuje wilgoci,

jest odporny na grzyby,

nie brudzi,

nie farbuje,

nie traci koloru,

nie grudkuje,

nie gnie się,

odporny na ścieranie,

znosi wysokie obciążenie.

fotel wellness JOBEK

Materiał wypełniający poduszki jest wykonany z włókna sztucznego, dzięki któremu siedzenie jest bardzo miękkie.

Jest absolutnie idealny na taras, do ogrodu lub miejsca o dużej wilgotności. Doskonale sprawdza się również w eleganckich pomieszczeniach.

Polecamy:)

Poniżej link do sklepu internetowego www.whamaku.pl , w którym fotel wellness znajdziecie:)

http://www.whamaku.pl/fotel-wellness-nido-xl—bialy–poduszka-bezowa-p1910

Popularne wyszukiwania:

  • hamaki
  • hamak fotel
  • fotel hamak
0

Dodaj komentarz