Stojak Vivere do fotela hamakowego dzięki niemu możesz zmienić miejsce swojego wypoczynku i regulować wysokość fotela hamakowego.
Stelaż wykonany został z malowanej proszkowo stali w kolorze oleistego brązu jest wyposażony w cztery gumowe nakładki, które zapewniają stabilność na każdej powierzchni. Estetyczna, a zarazem praktyczna konstrukcja pomyślana jest w taki sposób, aby ułatwić montaż/demontaż stelaża.

Poduszka do leżaka

Poduszka jest wykonana z przędzy poliestrowej, ponad 5 cm grubości i jest dużej gamie kolorów dostępna. Poduszki odporne są na blaknięcia i są wysokiej jakości. Zestaw zawiera poduszkę pod głowę oraz paski zapinane na rzepy.

Parasol do leżaka zapewni zadaszenie przed słońcem.

Parasol pochodzi z pełnego materiału, jest stalowy i posiada 6 czarnych prętów z włókna szklanego. Wszystko jest wysokiej jakości.

 

Fotel hamakowy jest idealny do odpoczynku w każdym miejscu: czy nad basenem czy w ogrodzie posród drzew.

 

Inspirujący design, który pozwala cieszyć się na swoim podwórku, jak wymyślać następne wakacje lub po prostu zrelaksować się w zaciszu sącząc drinka po długim dniu pracy.  Jeszcze inna możliwość odpoczynku czeka nas w tym odkrytym leżaku z możliwością obrotową 360 °. Parasol jest wykonany ze wzmocnionej tkaniny naciągniętej na 6 prętach z włókna szklanego, która zapewnia doskonałą ochronę przed słońcem. Malowana proszkowo rama stalowa zapewnia dodatkową trwałość. Ten najnowszy członek rodziny Dream jest dostępne w pełnej gamie żywych, trwałych i odpornych kolory bledną.

 W skład zestawu wchodzą fotel, poduszka i parasol.

Zapraszamy na stronę: http://www.whamaku.pl/lezak-hamakowy-p2330

 

1

Dodaj komentarz