Hamaki dla niemowląt mają wiele zalet. Między innymi La Siesta jest producentem, który takie hamaki robi. My postanowiliśmy je opisać, pokazać ich zalety i zachęcić Was do zainteresowania się nimi…:)

hamak dla niemowląt Yayita

hamak dla niemowląt Yayita, La Siesta

To co czyni hamak dla niemowląt wyjątkowym to kształt, który imituje łono matki. Ta cecha sprawia, że dziecko czuje się komfortowo, szczególnie w trakcie snu:) A zasypia w nim znacznie szybciej niż w łóżeczku ze względu na delikatne kołysanie.

Wiele malutkich dzieci cierpi na kolki. Bywają bardzo bolesne, a rodzicom trudno poradzić sobie z płaczem ich pociech. Z pomocą przychodzi hamak:) Stałe bujanie z tą samą siłą i częstotliwością pomaga przy kolce, przynosi dziecku ulgę. Kołysząc niemowlę w ramionach nie jesteśmy w stanie dać mu warunków, jakie daje hamak.

hamak dla niemowląt Yayita, La Siesta

Śpiące niemowlę w hamaku Yayita

Hamak-kołyska jest także dla dzieci, które mają problem z tak zwanym “odbiciem”. Jeśli nie jesteście w stanie nosić dziecka długo na rękach, możecie położyć je do hamaku. Wówczas nic nie będzie naciskało na klatkę piersiową, a brzuszek będzie mógł wypocząć.

Badania pokazują, że hamak przynosi wiele korzyści wcześniakom. Jeśli dziecko nie spędziło wystarczająco dużo czasu w łonie matki, hamak będzie symulował kształt brzucha mamy i tym samym wspomagał rozwój malucha.

Jeśli chcecie wyregulować czas snu dziecka, hamak okaże się rozwiązaniem:) Uspokoi niemowlę i ułatwi mu zaśnięcie – Ci z Was, którzy musieli jeździć samochodem wokół domu, żeby uśpić dziecko, mogą odpocząć w domowym zaciszu…:)

hamak dla niemowląt Yayita La Siesta

hamak dla niemowląt Yayita La Siesta

Opinie na temat hamaków dla niemowląt są bardzo różne. Warto przed zakupem skonsultować się z lekarzem, poznać jego opinię.

Nie mniej jednak hamak jest najbardziej zbliżonym do warunków naturalnych wyborem. Znacznie lepszym niż kołyska czy łóżeczko. Kształt hamaku naśladuje odczucia, jakich dziecko doznawało w brzuchu mamy. To oznacza, że niemowlę będzie spało lepiej i będzie mu wygodniej:)

Gdzie szukać takich hamaków? Na przykład w sklepie internetowym Whamaku:)  W ofercie sklepu jest hamak od La Siesty. Wykonany w 100% z bawełny pochodzącej z upraw ekologicznych. Hamak posiada materacyk wypełniony wełną, do którego przymocowane są szelki, zapewniające bezpieczeństwo.

materacyk w hamaku Yayita, La Siesta

materacyk z wypełnieniem wełnianym w hamaku Yayita, La Siesta

Dostępny jest również zestaw dla niemowląt: hamak ze stojakiem wykonanym z drewna:)

zestaw dla niemowląt Yayita, La Siesta

zestaw dla niemowląt Yayita, La Siesta

Link do hamaku:  http://www.whamaku.pl/hamak-dla-niemowlaka-ze-specjalna-kieszonka-bawelniany-bezpieczny-prawidlowy-rozwoj-p94

Link do zestawu:  http://www.whamaku.pl/bawelniany-hamak-dla-niemowlaka-z-drewnianym-stojakiem-yayita-sp1-p164

Popularne wyszukiwania:

  • hamak dla niemowląt
  • hamak domowy dla dzieci
0

Dodaj komentarz