Chcesz wykorzystać ostatnie promienie słońca? Zapewnij sobie maksimum relaksu w okresie letnio-jesiennym. Wyposaż swój taras w oryginalny sprzęt wypoczynkowy, który go ożywi i sprawi, że odpoczynek na świeżym powietrzu będzie czystą przyjemnością.

Wiszący fotel hamakowy

Uniwersalny design foteli ogrodowych sprawia, że możemy z powodzeniem dopasować je do różnorodnych aranżacji. Występują w wielu wersjach kolorystycznych i rozmiarach, dzięki czemu nie mamy problemu z doborem wariantu. Wiszące krzesło nie jest skomplikowane do montażu. Można je zwiesić na specjalnym stelażu lub po prostu na drzewie czy drewnianej belce. Pozwala na delikatne bujanie z filiżanką kawy czy lampką wina. Aby dopełnić kompozycję, warto dobrać jeszcze poduszki, a na wieczorny relaks zaopatrzyć się w ciepły koc.

Huśtawka do ogrodu

To element, który zapewni rozrywkę dzieciom i możliwość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Huśtawka ogrodowa to doskonały element aranżacji podwórka, który tworzy niepowtarzalny klimat w połączeniu z kompozycjami kwiatów, krzewów i drzewek ogrodowych.

Hamak

Jeśli posiadamy spory ogród lub wystarczającą ilość miejsca na tarasie, warto pokusić się o hamak. Hamaki można zawiesić na drewnianym stelażu lub pomiędzy drzewami. Komfort w użytkowaniu hamaka jest wyższy niż w przypadku foteli, ze względu na wielkość. Dodatkowo możemy wyciągnąć nogi, odpoczywa nam całe ciało. Hamak pozwala na wypoczynek podczas weekendowego leniuchowania lub romantyczny wieczór we dwoje.

0

Dodaj komentarz