Lato w hamaku

Tworzenie letnich aranżacji ogrodów i tarasów to doskonały sposób na cieszenie się wspaniałą pogodą i outdoorowym stylem życia. Wśród wielu elementów, które mogą nadać naszym przestrzeniom charakteru i uroku, hamaki odgrywają szczególną rolę. Stanowią one nie tylko doskonałe miejsce do relaksu oraz wypoczynku, ale także są estetycznym dodatkiem, który dodaje uroku naszym letnim aranżacjom. Letni ogród i taras bez hamaka lub fotela hamakowego to niewykorzystany potencjał!

Hamaki, ze względu na swoją funkcjonalność i wygodę, są coraz bardziej popularne wśród miłośników relaksu na świeżym powietrzu. Możemy wybierać wśród modeli o różnych rozmiarach oraz stylach, pasujących do rozmaitych typów aranżacji ogrodowych. Hamaki można zawieszać między dwoma drzewami, słupami, bądź też na specjalnie zaprojektowanych stelażach, które szybko i sprawnie przeniesiemy z jednego miejsca na drugie. Wybór odpowiedniego rodzaju hamaka zależy od naszych preferencji i dostępnej przestrzeni.

Hamak w ogrodzie

W ogrodach hamaki można umieścić po prostu na trawnikach (jeśli mamy stojak), w pobliżu basenów, czy też w cichych zakątkach między drzewami, gdzie mamy doskonałą sposobność cieszyć się pięknem otaczającej przyrody. Są one idealnym miejscem do czytania książki, delektowania się poranną kawą lub popołudniową drzemką. Jeśli nasz ogród to duża przestrzeń do zagospodarowania, możemy stworzyć hamakowy kącik, w którym znajdzie się kilka hamaków ustawionych obok siebie. Taka aranżacja zachęca do spędzania czasu na rozmowach z najbliższymi i wspólnego relaksu.

Hamak na tarasie

Tarasy to także idealne miejsce dla hamaków, a w szczególności foteli hamakowych. Możemy je zawiesić na poręczach, ścianach lub specjalnie zamontowanych w tym celu konstrukcjach, o gotowych stojakach już nie wspominając. Hamaki na tarasach tworzą niesamowitą atmosferę, przypominającą wakacyjny klimat luksusowych kurortów, ale też pozwalają nam odpocząć po długim dniu w pracy. Hamaki i fotele hamakowe to również alternatywa dla tradycyjnych mebli ogrodowych, które dodadzą przestrzeni oryginalności i charakteru.

Twoje miejsce do relaksu

Marzy Wam się klimatyczny kącik do wypoczynku na świeżym powietrzu? Prezentujemy kilka inspiracji z hamakami w roli głównej.

Hamak ze stojakiem idealnie komponuje się z zielenią ogrodu
Hamak ze stojakiem będzie znakomicie uzupełniał aranżację na tarasie
Hamak i fotel hamakowy to najlepsze miejsce na przyjacielskie spotkania
Fotel hamakowy w roli klimatycznej huśtawki
Fotel hamakowy to świetne miejsce do odpoczynku dla całej rodziny
Taras z hamakiem i fotelami wiszącymi będzie strefą chill outu i komfortu
Fotele hamakowe w klimatycznej, wieczorowej aurze
Hamak i fotel w pobliżu basenu to najlepsze miejsce do relaksu

Najlepsze hamaki i fotele hamakowe znajdziecie na stronie www.whamaku.pl. Koniecznie sprawdźcie!

0