Szukając inspiracji przed lub w trakcie urządzania wnętrz, korzystamy z różnych źródeł. Przeglądamy strony w internecie, szukamy inspiracji w gazetach, na Instagramie. Trudniej jest, gdy mamy pomysł na coś nietypowego, rzadko spotykanego co łączy się ze znalezieniem niewielkich źródeł inspiracji. Prawdopodobnie ciągle tak jest np. z hamakiem występującym jako mebel w domu. Wiele osób jest wciąż zaskoczonych tym pomysłem, ponieważ jest to dość świeży temat, zwłaszcza w Polsce. Dlatego, aby źródeł tego typu było więcej, stworzony został ten post. Post, który może zainspiruje niejednego z was. Poniższe inspiracje mogą okazać się kluczowe w aranżacji waszych wnętrz. Przedstawiamy piękne wnętrza z hamakami, a raczej z fotelami hamakowymi – ich mniejszymi kuzynami w roli głównej.

Leżak hamakowy HCXL

Przepięknie dopasowany hamak do wnętrza, albo wnętrze do hamaka. Wspaniały kącik relaksu.

źródło: https://instagram.com/p/BTcAym1geTs/

Fotel hamakowy z poduszkami

Pięknie prezentujący się fotel hamakowy marki Koala Hammock w modnie urządzonym wnętrzu.

źródło: https://instagram.com/p/BT8yOnkgJKx/

Fotel hamakowy z poduszkami

Ponownie, ten sam model fotela hamakowego co powyżej. Tym razem w odsłonie pokoju dziecięcego. Pięknie!

źródło: https://instagram.com/p/BYWAcopjZ00/

Sznurkowy Fotel hamakowy, AHC-9

Tym razem fotel hamakowy Koala w nieco delikatniejszej-sznurkowej formie.

żródło: https://instagram.com/p/BXdDLEPjy1a/

Fotel hamakowy Modesta

Pięknie, nowocześnie urządzone wnętrze, gdzie aż chce się przebywać. Fotel hamakowy Modesta idealnie wkomponował się w otoczenie.

Wydaje się, że powyższe przykłady mogą być inspiracją naszych czasów. Kiedyś nikt by nie pomyślał o hamakach w domu, co teraz, dzięki fotelom hamakowym jest możliwe. Nie dość, że można wygodnie usiąść to i wnętrze dzięki nim zyskuje na nowoczesności, oryginalności i wyglądzie.

Wszystkie powyższe fotele hamakowe, są dostępne w sklepie internetowym www.whamaku.pl

0

2 komentarze

  1. znaleźć tu

    4 grudnia 2017 at 20:11

    Piękniejszych hamaków to wcześniej nie widziałam 🙂 dzięki za inspirację

  2. Kasia

    20 września 2017 at 11:52

    Zdecydowanie jestem zakochana w tym wnętrzu. Aż zazdroszczę, że nie mam wystających belek! Ale ten fotel/bujak jest fajnastyczny. Widziałam takie też na nóżkach i bardzo się nad takim zastanawiam bo pasowałby idealnie do mojego salonu! Nawet sprawdziłam już pożyczki (…) żeby zdążyć kupic go na jesień, na te długie wieczory z książką i herbatą 🙂

Dodaj komentarz