Hamak jest znanym akcesoriem do wypoczynku na świeżym powietrzu, ale dzięki swojej odprężającej i lekkiej konstrukcji może też być doskonałą alternatywą do wnętrz.

Hamaki mogą dodać odrobinę spokoju do wystroju wnętrza, które wciąż będzie wyglądać stylowo. Choć hamaki nie zajmują tyle miejsca co kanapy, nadal mogą stwarzać wrażenie wizualnie ciężkich w małych wnętrzach.

Określone miejsce hamaka może pomóc uniknąć tego wrażenia, że wizualnie zabiera przestrzeń i ukrywają większość pokoju. Umieszczony hamak poza centrum pokoju może służyć jako relaksujący zakątek w ciągu dnia.

Fotel hamakowy można powiesić w wielu miejscach salonu lub w każdym innym pokoju.

Wybierając hamak dla Twojego wnętrza zwróć uwagę na wygodę i jakość a także kolory i rodzaj materiału. Hamak może być stosowany jako akcent w wystroju wnętrz, aby podkreślić kolorystykę pomieszczenia.

Lokalizację swojego hamaka wybierz starannie, tak żeby wpasować go do wystroju wnętrza. Hamak będzie bardziej pasował w prywatnym pokoju niż formalnym miejscu spotkań, ale jeśli salon nie jest zbyt poważny może również być wzbogacony o hamak.

Źródło i zdjęcia: http://www.interiorholic.com/decorating/how-to-fit-hammock-into-interior-design/

Zapraszamy na stronę: www.whamaku.pl

0

Dodaj komentarz