Wakacje mijają, dni robią się coraz krótsze, a noce chłodniejsze. Na szczęście, to jeszcze nie koniec kalendarzowego lata. Fakt, wieczorny odpoczynek w ogrodzie, już nie jest tak przyjemny, jak jeszcze miesiąc temu, ale odpoczynek na tarasie lub balkonie przy świeczkach z ciepłym kocykiem ciągle jest dużą przyjemnością. Zresztą nie tylko wieczorem można odpoczywać w tym miejscu poranki z kawą lub popołudnia np. z dobrą książką po pracy na tarasie, też brzmią kusząco. Poniżej kilka ciekawych propozycji wystroju balkonów i tarasów.

Zauważalne jest, że w przypadku powyższej aranżacji fotel hamakowy odgrywa dość dużą rolę w wystroju. Już od jakiegoś czas jest to modny dodatek, a nawet swojego rodzaju mebel balkonowy. Mało kto, przechodzi obok niego obojętnie. Po pierwsze rzuca się w oczy i robi wrażenie, a dodatkowo wiele osób chce go szybko wypróbować, usiąść albo po prostu się pohuśtać. Poniżej przedstawione są jeszcze inne przykłady balkonów, gdzie fotel hamakowy jest ich bohaterem.

W obu przypadkach wykorzystany jest jeden model fotela hamakowego marki Koala Hammock. W poniższym przykładzie widoczny już inny przykład tej samej marki.

Powyższe prezentacje tarasów i balkonów powinny odciągnąć od pomysłu chowania się w domach. Lato jeszcze trwa, korzystajmy póki jeszcze można.

Wszystkie powyższe modele hamaków dostępne są w sklepie internetowym www.whamaku.pl

0

Dodaj komentarz