Na pierwszy rzut oka leżak hamakowy i

  fotel hamakowy wyglądają prawie identycznie…   

Jak zatem rozróżnić który jest który?

Oczywiście oglądając leżak hamakowy na żywo nie powinniśmy mieć większych trudności z rozpoznaniem go. Przede wszystkim będzie się odznaczał wielkością, a dokładniej mówiąc długością. Fotel hamakowy będzie znacznie krótszy.  Kolejną różnicą jest fakt, że siedząc w leżaku hamakowym, nasze nogi będą schowane wewnątrz leżaka, z fotela będą wystawały.  Pozycje w obydwu prezentują poniższe zdjęcia:

leżak hamakowy:

fotel hamakowy:

Jeśli już wiemy jaka jest różnica pomiędzy leżakiem a fotelem, który powinniśmy wybrać? Oczywiście najlepszym rozwiązaniem byłoby mieć zarówno leżak jak i fotel , ponieważ mają różne zastosowanie. Wiadomo jednak, że nie zawsze można mieć wszystko. Co zatem powinniśmy wybrać? Znowu kwestia sprowadza się do naszego stylu życia i miejsca, w którym chcielibyśmy trzymać nowy sprzęt. Jeśli jest to mieszkanie, ze stosunkowo małą przestrzenią powinniśmy kupić fotel. Jeśłi jednak przestrzeń nie gra roli, powinniśmy zadać sobie pytanie czy bardziej wolimy wykonywać drobne czynności, takie jak czytanie, ogądanie telewizji, praca przy laptopie, siedząc czy półleżąc. Jeśli należymy do pierwszej grupy polecamy fotel hamakowy. Jeśli zaś bardziej identyfkujemy się z osobami, które wolą półleżeć, leżak będzie idealny.

Mamy nadzieję, że teraz bez trudu znajdziecie różnicę między fotelem hamakowym i leżakiem oraz, że będziecie w stanie dokonać idealnego dla siebie wyboru:)

Zapraszamy na strony:

http://www.whamaku.pl/lezaki-hamakowe-c34

http://www.whamaku.pl/fotele-hamakowe-c33

Popularne wyszukiwania:

  • fotele podwieszane do sufitu
0

Dodaj komentarz