Firma Jobek posiada w swojej ofercie unikalną serię hamaków i foteli hamakowych wykonanych w 100% z naturalnych materiałów. Jest to naturalna bawełna pochodząca z ekologicznych upraw gdzie nie są stosowane żadne substancje chemiczne, wszystko odbywa się w zgodzie z naturą.

Kolorowa bawełna istnieje już od ponad 5000 lat. Jednak proces industrializacji z ostatnich 100 lat wyparł ten unikalny produkt naturalny. Firma Jobek współpracuje z małymi brazylijskimi spółdzielniami kultywującymi tradycyjne rzemiosło, dzięki temu , jako jeden z nielicznych producentów, oferuje swoim klientom wyjątkowe, naturalne produkty z serii bio-cotton.

W kolekcji tej dostępnych jest kilka produktów:

1. Hamak dwuosobowy Traditional XXL (do kupienia: https://www.whamaku.pl/hamak-dwuosobowy-traditional-xxl-paski-brazowe-bezowe-i-jasnozielone-p1957)

hamak ekologiczny

2. Hamak z drążkiem Classic L (https://www.whamaku.pl/hamak-z-drazkiem-classic-l—paski-brazowe-bezowe-i-jasnozielone-p1954)

hamak bio-bawełna

3. Dwuosobowy hamak z drążkiem Classic XXL (https://www.whamaku.pl/hamak-z-drazkiem–classic-xxl—paski-brazowe-bezowe-i-jasnozielone-p1955)

hamak bio-bawełna

4. Fotel hamakowy Sofa (https://www.whamaku.pl/fotel-wiszacy-sofa—paski-brazowe-bezowe-i-jasnozielone-p1960)

siedziko biobawełna

5. Duży fotel hamakowy Swing Lounger XXL (https://www.whamaku.pl/fotel-hamakowy-swing-lounger-xxl-paski-brazowe-bezowe-i-jasnozielone-p1961)

siedziko biobawełna

Każdy z tych produktów jest wyprodukowany w Brazyli oraz posaida certyfikat TÜV Rheinland – uznaną niemiecką instytucję kontrolującą bezpieczeństwo i jakość produktów).

Dodatkowo elementy drewniane (drążki) posiadają certyfikat FSC – kupując takie produkty wspierasz rozwój odpowiedzialnej gospodarki leśnej na całym świecie.

0

Dodaj komentarz