Jaki świetny pomysł, poduszki do hamaków jako dodatek do kanapy wykonanej z palet. Przedstawiamy kreację jednego z klientów marki KOALA HAMMOCK: http://rozneladnerzeczy.blogspot.com/2013/11/450.html

Kanapa z palet….być może jest bardzo popularna, modna i hipsterska, ale szczerze mówiąc – nie obchodzi mnie to. Uwielbiam niskie siedziska w stylu arabskim, pełne miękkich poduch, zapraszających do długotrwałych nasiadówek przy dobrym winie. Fakt, że mieszkam na poddaszu dodatkowo był argumentem za – niska kanapa pod skos pasuje idealnie!

abskim, pełne miękkich poduch, zapraszających do długotrwałych nasiadówek przy dobrym winie. Fakt, że mieszkam na poddaszu dodatkowo był argumentem za – niska kanapa pod skos pasuje idealnie!

Początkowo sądziłam też że będzie to bardzo tania kanapa, ale prawda jest taka, że jeżeli planuje się na niej od czasu do czasu położyć gości to warto zadbać o dobry materac – a to już niestety kosztuje. Udało mi się znaleźć kompromis – tzw. futony: materace ładne,  wygodne i niedrogie w porównaniu do porządnych materacy do spania. Długo szukałam informacji na ich temat jednak z jakiegoś powodu nie są one bardzo popularne… w końcu jednak opinia jednej z czytelniczek mojego bloga (Małgosiu, pozdrawiam!) przekonała mnie do tego co i tak już mi się bardzo podobało:) Trochę ryzykowałam kupując coś czego nie sposób dotknąć i zobaczyć na żywo, ale nie żałuję! Trafiłam przez przypadek na tak fantastyczny sklep (jakość obsługi+jakość towaru),że mogę Wam go tu z czystym sercem polecić (i to nie jest reklama) jako dobre źródło materacy na palety albo do codziennego spania.

Źródło pochodzenia: palety – skup palet, futony – słodkichsnow.com, pasiaste poduszki – poduszki hamakowa (whamaku.pl)
0

Dodaj komentarz