Zaopatrzyłeś się w upragniony mebel, będący synonimem błogiego odpoczynku? Który z nich wybrałeś? Hamak? A może fotel hamakowy? Bez względu na Twój wybór, whamaku.pl pomoże Ci zostać bohaterem w oczach swoich najbliższych! Szybko i solidnie zamontujesz z nami każdy z tych mebli. A zaraz po tym, cała rodzina będzie mogła z uśmiechem na twarzy zaznać upragnionego wypoczynku.

Sposobów na zamontowanie hamaka, czy fotela hamakowego jest wiele. Jeśli jesteś zwolennikiem zmian, warto byłoby zawiesić mebel na stojaku. Pozwoli to na dowolny wybór miejsca wypoczynku. W pewnej chwili marzy Ci się relaks w pełnym słońcu, a zaraz potem w zacienionej części ogrodu? Stojak hamakowy będzie idealnym rozwiązaniem!

Posiadasz w ogrodzie drzewa, które mogłyby umilić Ci błogie lenistwo w fotelu hamakowym, czy hamaku? Precyzyjną i łatwą ich instalację zapewnią dostępne w naszym sklepie na whamaku.pl zestawy montażowe. Dostępne są elementy takie jak linki, śruby, haki i łącza zatrzaskowe.

Oprócz elementów technicznych będziemy potrzebować miejsca, w którym nasz ulubiony mebel zawiśnie. Mogą to być w przypadku hamaków wspomniane już drzewa, a dokładnie ich pnie. Wokół nich owijamy przymocowane do hamaka linki.

Fotel hamakowy możemy zainstalować na konarze, czy też przymocowanej w dogodnym miejscu belce.

 

Warto pamiętać, że takiego odpoczynku można doświadczyć nie tylko w ogrodzie, czy na werandzie swojego domu. Hamak, czy fotel hamakowy to dodatkowo idealny element dekoracyjny naszych wnętrz. Odnośnie montażu takich mebli w pomieszczeniach, opisane wcześniej jego rodzaje sprawdzą się równie doskonale. Elementy montażowe mocujemy do ścian bądź sufitu.

Pozostaje nam już tylko jedno – cieszyć się spokojnym wieczorem, będąc zatopionym w przytulnym fotelu hamakowym. Popołudniowe drzemki umili nam własnoręcznie zamontowany hamak.

 

Zapraszamy na stronę: www.whamaku.pl

0

Dodaj komentarz