Hamaki z reguły zawiesza się na stabilnych gałęziach drzew, do belek i sufitów. Zdarza się jednak, że nie mamy takiej możliwości i co wtedy? Istnieją dwa wyjścia, albo zupełnie rezygnujemy z instalacji hamaka, albo dokupujemy do hamaka stojak. To drugie rozwiązanie wydaje się być lepszym również dlatego, że mamy dowolność miejsca, gdzie możemy hamak ulokować. Stojaki do hamaków doskonale sprawdzą się zarówno w domu, jak i ogrodzie. Obecnie na rynku jest bardzo duży wybór stojaków w różnych modyfikacjach. W sprzedaży dostępne są m.in. stojaki drewniane, metalowe, duże i małe. Bez wątpienia, każdy coś dla siebie znajdzie, nawet najbardziej wymagający klient. Poniżej przykładowe stojaki dostępne w sklepie internetowym whamaku.pl.

Stojak ogrodowy Eldorado

Stojak ogrodowy Eldorado
Stojak wykonany został z drewna świerkowego klejonego warstwowo. Drewno ma kolor oliwkowy ponieważ zostało poddane impregnacji kąpielowej, która pozwoliła uzyskać wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych takich jak deszcz, wiatr czy słońce.
cena: *1881 zł

Stojak ogrodowy AZTEK

Stojak ogrodowy Aztek
Stojak ogrodowy AZTEK to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących wypoczynek na świeżym powietrzu. Idealnie nadaje się do ogrodu, na działkę lub na taras.
cena: *999 zł

Metalowy stojak hamakowy 8f

Metalowy stojak hamakowy 8f
Stojak jest wykonany z ciężkiej stali celnej i montuje się w kilka minut bez użycia narzędzi. Stalowe rury stojaka zakończone są nakrętkami, które tworzą miękkie wykończenie. Łatwy do przenoszenia stojak pozwala na relaks w pełnym słońcu lub w cieniu. W zestawie torba.
cena: *873 zł

Stojak do hamaków, Madera

Stojak hamakowy Madera
Idealne rozwiązanie do ogrodu lub na camping. Często zdarza się, że dysponujemy tylko jednym drzewem lub ścianą, by rozwiesić hamak brakuje nam jednak drugiego punktu. Właśnie z tą myślą stworzono proste rozwiązanie w postaci stojaka Madera.
cena: *372 zł

Wszystkie powyższe stelaże wykonane są z wytrzymałych materiałów o bardzo stabilnej i bezpiecznej konstrukcji, która posłuży długie lata. Stojaki do hamaków wyposażone są w specjalny system mocowania, dzięki czemu przeznaczone są do zawieszenia hamaków różnej długości, jedno- i dwuosobowych. Prosta konstrukcja zarówno drewnianych, jak i metalowych modeli ułatwia szybki montaż i demontaż stojaków do hamaków. Długość stojaków do hamaków wynosi zwykle od 3 do 4 metrów, natomiast szerokość nieco ponad metr. Dopuszczalne obciążenie to minimum 120 kg.

0

Dodaj komentarz