Nie ma jak to wypoczynek po zimowych porządkach na ogródku. A zapewni nam taki wypoczynek wHAMAKu.

logoo

Jeśli nie masz pomysłu jak urozmaicić swój zielony zakątek. To dobrze trafiłeś. W tym poście opiszę wam sposób odpoczynku wśród śpiewu ptaków po ciężkim dniu pracy działkowych porządków. Kto nie marzy, żeby położyć się na hamaku i oglądać piękno natury.Wiele ciekawych różnego rodzajów hamaków znajdziemy TU. Dziś postanowiłem opisać markę Koala, ponieważ łączą one wspaniałą zabawę , z wygodą i bezpieczeństwem.

logo koalahammock

Hamaki te posiadają wspaniałą kolorystykę dzięki czemu idealnie komponują się wśród zieleni. Jak np Hamak,H zdjęcie poniżej.

hamak H

 Ten hamak jest wykonany w kilku kompozycjach kolorów, które możemy sami sobie wybrać wśród wzorów znajdujących się TUTAJ. Jest to tradycyjny bawełniany hamak. Sam materiał jest wysokiej jakości.Dużym plusem jest on lekki, urozmaici nam nie tylko ogród,ale również nasz piękny taras.
Następnym typem hamaków z tej marki są to hamaki z drążkiem. Można znaleźć wśród tego typu hamaki również pięknie kolorystycznie, bądź eleganckie hamaki jednobarwne jak np. Hamak z drążkiem, HW-Mexico de Lux.

hamak z drazkiem

Ciekawostką tego hamaku jest fakt, że jest on wykonany własnoręcznie przez kobiety indiańskiego plemienia Majów mieszkających na półwyspie Jukatan w Meksyku. Jest to hamak dwuosobowy, posiadający piękne wykończenia koronkowe. Idealnie pasuje do eleganckich ogrodów, tarasów jak i do leżakowania po kąpielach w basenach przy domowych.Także możemy znaleźć do kompletu w ofercie sklepu Sznurkowy fotel hamakowy, a dokładnie TUTAJ

sznurkowy fotel hamakowy SHC-9

 Dzięki temu rozwiązaniu możemy upiększyć nasz ogród w eleganckie zacisze, ale nie tylko ogród , bo również możemy zamienić w domu nasze tradycyjne fotele i cieszyć się elegancją i komfortem jakie daje nam ten fotelik.
Super alternatywą hamaków są fotele dzięki czemu możemy sobie usiąść nawet z wyprostowanymi nogami w zależności od modelu i wśród ciszy czytać ulubioną książkę. Idealnym rozwiązaniem jest Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR, który znajdziemy TU.

Fotel hamakowy HC-FR

 Czemu sądzę jest on dobrym rozwiązaniem, z tego względu gdyż na tym fotelu zmieszczą się dwie osoby, a nawet może dołączyć do nas nasza pociecha jakim jest nasze ukochane dziecko i w ten sposób możemy wspólnie spędzić czas z dala od telewizji. Fotel ten wykonany jest z najwyższej jakości bawełny dbając o każdy szczegół naszej wygody.
Kolejny hamak jest przeznaczony dla naszych dzieci Hamak dziecięcy, CH-2S

Hamak dziecięcy, CH-2S

Jak widać nie tylko dorosły musi odpoczywać wśród zieleni;) Ten hamak nie zajmuje duże miejsca i jest przeznaczony dla naszych pociech. Dzięki takiemu odpoczynkowi na pewno nasze dziecko zaśnie wśród roślin i śpiewających ptaków, a my będziemy mieli czas dla siebie.
Teraz coś dla romantycznego nastroju nie tylko do ogrodu ten hamak możemy zamontować w domu czy to przy kominku czy też przed telewizorkiem. Jest to Fotel hamakowy drewniany, Swing Chair Double znajdziemy go TUTAJ

Fotel hamakowy drewniany

 Ten produkt jest wykonany z najwyższą precyzją dbając o każdy szczegół. Nawet drewno jest zaimpregnowane w kąpieli, dzięki temu ma wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych takich jak deszcz, wiatr czy słońce.Siedziska foteli wykonane zostały ze 100% bawełny + gąbka.
Jeśli nie masz na działce drzew to nie problem, ponieważ w sklepie możemy znaleźć zestawy jak np. Zestaw hamakowy Spring Flow – wiosenny podmuch, SF-H 212

Zestaw hamakowy Spring Flow

 Sam hamak wykonany z wysokiej jakości bawełny, a natomiast stojak wykonany jest ze świerkowego drewna klejonego warstwowo. Drewno jest impregnowane kąpielowo – kolor oliwkowy.Dlatego możemy się cieszyć takim hamakiem na długie lata nie martwiąc się o czynniki zewnętrzne jakie są słońce, deszcz itd.
Tak samo możemy zamówić zestaw fotelowy. Taki jak fotel pikowany Comfy ze stojakiem drewnianym Atlas, fotel Comfy+stojak Atlas

fotel Comfy+stojak Atlas

 Jest idealnym produktem dla osób gdzie nie mają zawiesić takiego fotela hamakowego, ponieważ zawiera on stojak dzięki któremu możemy się cieszyć odpoczynkiem bez zbędnego kombinowania i wiercenia. Ten hamak jest idealnym pomysłem na prezent dla najbliższych osób, ponieważ zawierają ciekawą kolorystykę i z pewnością nie będzie takiej osoby, która by nie chciałaby odpoczywać wśród kolorów tęczy.

Wszystkie te hamaki i wiele innych ciekawych pozycji możemy zakupić w sklepie internetowym wHAMAKu.

logo

autor:  http://www.smakusiowy.pl/2017/03/whamaku.html

0

Dodaj komentarz