Letnie miesiące kuszą nas słońcem oraz wysoką temperaturą – nie sposób oprzeć się tej pięknej pogodzie. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na wyjazd. Warto wówczas zadbać o miejsce do relaksu na swoim tarasie lub we własnym ogrodzie, dzięki któremu wszystkie popołudnia i weekendy staną się dla nas mini urlopem. Które z dodatków ogrodowych najlepiej sprawdzą się w takim miejscu? Leżak, fotel wiszący, a może klasyczny hamak? Sprawdźcie zalety poszczególnych rozwiązań i wybierz najlepszy dodatek dla siebie!

Dla osób, które lubią rozsiąść się w ogrodzie z książką i zimnym napojem, najlepszą opcją jest duży fotel hamakowy z podnóżkiem. Spójrzcie chociażby na fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-COMFY.

Na takim zestawie można się poczuć prawdziwie po królewsku! Obszerne oparcie, miękkie poduchy, nogi ułożone na miękkim podnóżku…  A jeśli planujesz weekend w miłym towarzystwie, koniecznie zerknij na dwuosobowy Globo Royal Chair Green weatherproof 

Wielbiciele kąpieli słonecznych z pewnością powinni na swojej liście najlepszych sposobów na wypoczynek mieć elegancki leżak ogrodowy z regulowanym oparciem. Rozmaitość dostępnych modeli leżaków i hamaków sprawia, iżwybór jest prawie nieograniczony. Dla osób, które wolą poleżakować na miękkim, najlepszym rozwiązaniem są leżaki z poduszką. Z kolei jeśli jesteś wielbicielem opalania się, lepszym rozwiązaniem będą leżaki bez poduszek, za to z profilowanym oparciem.

Idealny wypoczynek to też wypoczynek na wygodnej huśtawce – kokonie. Lekkie bujanie działa bardzo relaksująco, a baldachim – stały element klasycznych modeli kokonów– chroni wypoczywających przed nadmiernym słońcem.  Wiszący kokon pozwoli cieszyć się widokami, dźwiękami i zapachami natury w prywatnej przestrzeni, którą można zabrać dowolne miejsce na świecie. Cacoon sprawdzi się również wewnątrz pomieszczeń, w domach, mieszkaniach lub pokojach relaksu (chill room). Produkt tez zapewni doskonały wypoczynek i warunki do odcięcia się choć na chwilę od rzeczywistości. Wiszące gniazda Cacoon są ciekawą alternatywą dla hamaków i wiszących foteli hamakowych.

Na koniec zostawiłam jeszcze mój prywatnie ulubiony dodatekdo wypoczynku – hamak ogrodowy. W tej kategorii sądo dyspozycji miękkie klasyczne hamaki, hamaki z drążkami, a także fotele hamakowe. Jeżeli w ogrodzie wolimy poleżeć, wybierzmy któryś z bardziej klasycznych modeli. Na hamaku z drążkami będziemy mieć większą dowolność w ułożeniu się, natomiast hamak bez drążka bardziej nas otuli. Jeśli natomiast wolimy zrelaksować się siedząc najlepszym wyborem będzie fotel hamakowy.

0

2 komentarze

  1. Anonim

    4 czerwca 2018 at 16:09

    Marzy mi się hamak – szczególnie teraz, w sesji, mogłabym się uczyć na tarasie i relaksować w promieniach zachodzącego słońca! 😀

  2. Anonim

    4 czerwca 2018 at 14:42

    Ten pierwszy byłby najodpowiedniejszy dla mnie 🙂

Dodaj komentarz