Przed zakupem hamaka lub w jego trakcie stajemy przed wyborem elementów do montażu, z których nie łatwo wskazać te, które będą najlepsze a równocześnie pasujące do siebie, zwłaszcza, jeśli nie możemy się nikogo poradzić. Zastanawiamy się, które liny, haki czy śruby będą najlepsze, najtrwalsze i najbardziej odpowiednie. Na szczęście problem jest tylko pozorny. Żyjemy w czasach, kiedy producenci starają się ułatwić życie klientom swoimi produktami. Podobnie jest z akcesoriami do montażu hamaków czy foteli hamakowych, do których nie musimy kupować pojedynczych akcesoriów, ponieważ można je nabyć w gotowych zestawach, często dedykowanych konkretnym hamakom i fotelom hamakowym. Dziś skupię się na firmie La Siesta, ponieważ wydaje mi się, że ma ona do zaoferowania jedne z ciekawszych i prawdopodobnie najtrwalszych na rynku zestawów montażowych do hamaków, które prezentuję poniżej.

Zestaw mocujący do hamaka Practico

Zestaw montujący do hamaka Practico, PR-06

Do zainstalowania hamaka pomiędzy dwoma drzewami; składa się z dwóch lin (każda 3 m), dwóch łącz zatrzaskowych oraz dwóch skróceń do lin. Dopuszczalne obciążenie do 160 kg.

Cena:*103 zł

Zestaw mocujący do hamaka Allround

Zestaw mocujący do hamaka Allround, AL-08

Do zainstalowania hamaka pomiędzy dwoma drzewami, ścianami, sufitem. Składa się z dwóch lin (każda 3 m), dwóch łącz zatrzaskowych, dwóch skróceń lin oraz dwóch okrągłych śrub z kołkami mocującymi. Dopuszczalne obciążenie do 160 kg.

Cena:*153 zł

Zestaw mocujący do hamaka Universal Rope

Zestaw mocujący do hamaka Universal Rope, UR-H3

Do zainstalowania hamaka pomiędzy dwoma drzewami; składa się z dwóch lin (każda 3 m), 2 uchwytów, 2 haków, 6 śrub z kołkami. Dopuszczalne obciążenie do 200 kg.

Cena:*153 zł

Zestaw mocujący do hamaka Home Rope H3

Zestaw mocujący do hamaka Home Rope

Do zainstalowania hamaka pomiędzy dwoma drzewami; składa się z dwóch lin (każda 3 m), 2 uchwytów i 6 śrub z kołkami. Dozwolone obciążenie do 200kg.

Cena:*128 zł

Zestaw mocujący do hamaka Tree Rope

Zestaw montujący do hamaka Tree Rope, TR-H3

Do zainstalowania hamaka pomiędzy dwoma drzewami; składa się z dwóch lin (każda 3 m), zaczepów. Dopuszczalne obciążenie do 200 kg.

Cena: 102 zł

Powyższe akcesoria firmy La Siesta są testowane i certyfikowane przez TUV Rheinald. Oprócz zestawów montażowych do hamaków, La Siesta ma również zaoferowania zestawy do instalacji foteli hamakowych, o których innym razem. Wszystkie prezentowane produkty dostępne w sklepie internetowym www.whamaku.pl

*cena może ulec zmianie

0

Dodaj komentarz