Na bujanie na świeżym powietrzu w hamaku nie możemy co prawda liczyć przez kilka najbliższych miesięcy, lecz istnieje znakomite rozwiązanie, by dać sobie namiastkę beztroskich chwil.

Jeżeli sądziliście, że hamak sprawdza się jedynie na świeżym powietrzu jesteście w błędzie. Świetnie wygląda w sypialni, pokoju dziecka, czy nawet w przytulnym salonie! Jedyny problem, z którym możecie się spotkać to montaż i system mocowań, jednak jeśli jest się w posiadaniu mocnego sufitu, ta trudność może być bez problemu pokonana!. W nagrodę otrzymacie niesamowicie wygodny oraz praktyczny „mebel”, dodający aranżacji oryginalnego wyrazu. Będzie on nie tylko miejscem do upragnionego relaksu, lecz również spełni rolę niebanalnej dekoracji .

Wybór hamaków jest naprawdę ogromny. Od subtelnych oraz  delikatnych tkanin, po plecione, mocne, do których można nawet dopasować materac.

Zatem jeżeli macie ochotę urozmaicić przestrzeń nadając jej kolorytu warto zdecydować się na hamak, a bardzo szybko stanie się on ulubionym miejscem do odpoczynku. Oto garść „hamakowych” inspiracji:

0

Dodaj komentarz