Coraz krótsze dni – w powietrzu zaczyna być odczuwalna aura jesieni. W tym czasie dobrze jest zwrócić uwagę na wystrój domowego wnętrza, ponieważ deszczowe dni chętniej spędzamy okrywając się ciepłym kocem i pijąc ciepłą herbatę.

Krótsze jesienne dni, aż się proszą, aby rozjaśnić je małymi punktami designu. Awangardowy fotel – hamak, to świetny pomysł na ciekawy akcent dekoracyjny, który nie tylko zrelaksuje, lecz również ożywi całe wnętrz! Hamaki przestały chować się w ogrodach i na tarasach. Teraz dumnie prezentują swoje eleganckie formy, stając się bardzo ważnym elementem aranżacji. Linia foteli hamakowych Koala Hammock cechuje się nowoczesnym, eleganckim designem oraz przykuwającą wzrok kolorystyką.

W pomieszczeniach zaaranżowanych tradycyjnie sprawdza się jako uzupełnienie wystroju, a w nowoczesnych jest samodzielną dekoracją, komponującą się z minimalistycznym wystrojem. Przytulny, wygodny fotel hamakowy, ciekawa lektura i miękki koc to przepis na udany jesienny relaks.

Stylistyczna lekkość fotela hamakowego i nonszalancja idealnie wpisują się do wnętrza, zaś jego subtelny, niezwykły wdzięk zachęcają do wypoczynku.

Przyjemna tkanina, z której wykonane są fotele hamakowe przywołują na myśl ciepło ogniska domowego i stanowią najlepsze towarzystwo na jesienne chłody. Naprawdę warto zatracić się w nich i choć chwileczkę pobujać…Odmień z nami wnętrze swojego domu!

 

0

Dodaj komentarz