Niewątpliwie w roku 2021 królował styl boho i nadal cieszy się zainteresowaniem. Styl boho cechują przede wszystkim jasne kolory, naturalne barwy ziemi – beże, pastelowa lub oliwkowa zieleń oraz brązy. Charakteryzuje się także naturalnymi materiałami takimi jak drewno, len, bawełna oraz przeróżnymi plecionkami.

Jakie dodatki warto kupić, aby stworzyć namiastkę egzotyki w swoim salonie?

Plecione kosze

To nie tylko modny dodatek, ale też praktyczny element. Można schować w nim drobiazgi, które często nie mają konkretnego miejsca. Plecione kosze coraz częściej wykorzystywane są są jako osłonki donicy. Dzięki neutralnej kolorystyce doskonale komponuje się z innymi dekoracjami.

Puf bawełniany

Jeśli chcesz odświeżyć wystrój swojego salonu zacznij od małej metamorfozy. Wystarczy kilka nowych dodatków a pomieszczenie nabierze innego wyrazu. pleciony puf doskonale sprawdzi się jako ciekawa dekoracja w sypialni lub posłuży jako podnóżek podczas relaksu.

Pled i poduszki z chwostami lub bez

Przerzucony chaotycznie przez fotel lub sofę pled nadaje otoczeniu przytulności. Pled warto wzbogacić o poduszki najlepiej w tej samej kolorystyce.

Koc z chwostami

Makrama

Makramy to genialny sposób na udekorowanie swojej ściany. Pasuje do wnętrz zaaranżowanych na styl boho czy skandynawski. Ten mały dodatek wprowadza do otoczenia ciepło, przytulność oraz domową atmosferę. Makrama doskonale wygląda powieszona nad kanapą jak i na przedpokoju.

Makrama

2