Odporny na zmienne warunki atmosferyczne fotel wiszący dla dzieci typu jaskinia JOKI. JOKI przypomina zwisający z belki lub gałęzi drzewa kokon, którego puchata poduszka umożliwia wygodniejsze bujanie się albo czytanie Fotel ten jest wykonany z trwałego materiału odpornego na wilgoć i promienie UV.

 

Delikatne bujanie wspomaga rozwój zmysłu równowagi, przez co hamak pozytywnie oddziałuje na możliwość koncentracji dzieci oraz ich sukces w nauce. Dzięki temu siedzisko wiszące JOKI polecane jest przez BAG (Bundesarbeitsgemeinschaft für Haltungs- und Bewegungsförderung) – uznaną niemiecką organizację zachęcającą do aktywności fizycznej oraz wspierającą produkty troszczące się o poprawną postawę ciała.

 

JOKI nadaje się dla dzieci od 3 do 9 roku życia. Podczas zawieszania minimalna polecana wysokość wynosi 200 cm. Bawełniany materiał jest wytrzymały i łatwy w pielęągnacji. Produkt posiada certyfikat TÜV oraz pieczęć GS (Geprüfte Sicherheit) świadczącą o sprawdzonym bezpieczeństwie produktu.

 

Zapraszamy na stronę: http://www.whamaku.pl/fotel-hamakowy-dla-dzieci-hustawka-joki-outdoor-d70-rewelacyjna-zabawa-i-rozwoj-p2176

0

Dodaj komentarz