Fotele  hamakowe z kolekcji Comfy są bardzo uniwersalne. Ich kolorystyka utrzymana w wakacyjnym klimacie bardzo przypadła do gustu najmłodszym wczasowiczom.

Fotel hamakowy jest dość szeroki, przez co staje się bardziej wygodny nawet dla dwóch osób. Dodatkowo zawiera podstawkę pod stopy. Przy czym nadal jest on na tyle mały, by zmieścił się do wnętrza Twoje mieszkania.

Materiał, z którego jest zrobiony, jest ręcznie pleciony z najwyższej jakości bawełny, wewnątrz zawiera wszytą poduszkę. Sznurki, które podtrzymują całą konstrukcję wykonane są z bawełny i także plecione są ręcznie. Są niezwykle wytrzymałe, a przy tym delikatne w dotyku.

Stelaż ALTAS Amazonas to nowość na rynku wśród stelaży przeznaczonych do siedzisk Amazonas.  Wyróżnia się stabilnością , jakością wykonania oraz łatwością montażu.Wykonany jest ze specjalnego mocnego, wodoodpornego drewna świerkowego. By zapobiec nadmiernemu brudzeniu się i by w pełni zachować szlachetny wizerunek stelaża, drewno zostało nasączone specjalnym zabezpieczającym olejem. Wszystkie śruby i gwinty wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej,ocynkowanej.

 


Stojaki do foteli hamakowych są wspaniałym wynalazkiem, ponieważ pozwalają Ci na wolność wyboru miejsca, w którym masz ochotę odpoczywać. Na pełnym słońcu czy w chłodnym cieniu? Wszystko zależy od Twojego kaprysu!

Zapraszamy na stronę: http://www.whamaku.pl/zestaw-hamakowy-fotel-pikowany-comfy-ze-stojakiem-drewnianym-atlas-p2302

Popularne wyszukiwania:

  • jak zawiesic kszeslo brazylijskie
0

Dodaj komentarz