Dzieci uwielbiają się huśtać. Wiosna i Lato to czas kiedy nasze pociechy chętnie przebywają poza domem rozkoszując się pogodą. A co w okresie jesienno-zimowym? Fotel podwieszany może być wspaniałą alternatywą.

Kto nie pamięta jak świetnie jest bujać się w huśtawce? To jedna z ulubionych rozrywek wszystkich dzieci. Natomiast, gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza, warto stworzyć dziecku mini plac zabaw.

Fotel hamakowy “Bocianie gniazdo”

Fotel hamakowy dla dzieci w formie podwieszanego siedziska, wykonany jest z bawełny organicznej, z dużą miękką poduchą w środku. To idealne miejsce do wesołej zabawy i miłego wtulania się w miękki materiał podczas wypoczynku. Wyróżnia się soczystymi kolorami i świetnie wkomponuje w barwy ścian pokoju malucha. Dodatkową zaletą jest to, że w przypadku zabrudzeń, bez problemu wypierzesz go w pralce.

Fotel hamakowy dla dzieci JOKI

Hamak dziecięcy

Hamak dziecięcy zapewni maluchom spokój oraz poczucie bezpieczeństwa – idealne miejsce do zabawy i marzeń. Delikatne bujanie wspomaga rozwój zmysłu równowagi, przez co hamaki pozytywnie oddziałowują na możliwość koncentracji dzieci oraz ich sukces w nauce. Niektóre z nich wykonywane są z ręcznie plecionej bawełny. Są bardziej wymagające, ponieważ potrzebujesz dwóch punktów do jego zamocowania.

Fotel/leżak hamakowy

Wyglądem przypomina hamak, ale można się w nim zrelaksować niczym w wersji pełnowymiarowej. Wykonane są z wytrzymałej bawełny, belki drewnianej oraz sznurków i można je zamontować zarówno we wnętrzu, przymocowując np. do sufitu lub belki, jak i na dworze. Na korzyść tej wersji przemawia również łatwość w zachowaniu czystości. Materiał bez problemów wypierzesz w pralce.

Fotel hamakowy, hamak, na stelażu – czego byście nie wybrali, wasze maluchy znajdą dla tego milion zastosowań! Poczytają w nim książkę, zrelaksują się przy bajce lub spożytkują ogromne ilości energii na przeróżne wygibasy i fikołki. Taki fotel to dla nich sama frajda!

0

Dodaj komentarz