Warto zabłądzić pośród garbatych bezdroży Mazur, aby znaleźć się wśród zapachu lawendy w siedlisku Państwa Kruszyńskich, położyć wygodnie na hamaku w tutejszym ogrodzie i zapomnień o cywilizacji.

Mazury Garbate stają się z roku na rok ulubionym miejscem turystów. Można tutaj rozkoszować się mazurską naturą i jej pięknem.

I w tym zakątku dzikiej Polski powstało Lawendowo, które zapewnia wszystko, co jest potrzebne, żeby doskonale wypocząć – ciszę, przestrzeń a przede wszystkim to co nas interesuje najbardziej – wygodne hamaki :-).

Jeśli wylegiwanie w hamakach już na się znudzi możemy tutaj z łatwością spędzić aktywnie nasz wolny czas. Okolica, aż prosi się o różnego rodzaju wycieczki – zwiedzając, pływając łodzią lub kajakami, jeżdżąc na rowerze, lub też spacerując w pobliskich lasach i łąkach, pływając w jeziorze, wędkując.

Lawendowo zostało zbudowane w 2010 roku, na miejscu starej obory, stając się tym samym elementem gospodarstwa, które powstało ponad 100 lat temu. W wyniku prac wykończeniowych i dekoratorskich uzyskano zamierzony efekt- powstał komfortowy obiekt o unikalnym klimacie, który idealnie wpisuje się w krajobraz i mazurską architekturę.
Do dyspozycji gości jest ponad 20 hektarów pół, łąk i zagajników, położonych bezpośrednio nad objętym strefą ciszy jeziorem Ułówki, oraz prywatna piaszczysta plaża z pomostem.

Na hamaku w cieniu starych świerków.

klasyczny duży hamak z drążkiem w Lawendowie

Popularne wyszukiwania:

  • https://nahamaku com pl/tag/hamaki-w-restauracji/
0

Dodaj komentarz