Coraz częściej, hamaki i fotele hamakowe stają się elementem wyposażenia wnętrz. Na początku patrzono na wiszące hamaki w domu z przymrużeniem oka lub co najmniej fanaberie gospodarza. Obecnie jest to coraz popularniejszy trend. Obecne produkty z tej kategorii są bardzo atrakcyjne w porównaniu do asortymentu tego typu sprzed 10 lat. Można nawet rzec, że dodają uroku wnętrzom, a nawet są ich dekoracją. Jako element wyposażenia domu czy mieszkania, najczęściej wybierane są fotele hamakowe. Prawdopodobnie jest to spowodowane faktem, że zajmują mniej miejsca niż klasyczne hamaki. Dla mało przekonanych tym pomysłem, chcę pokazać jak fotel hamakowy może prezentować się w domu. Do prezentacji, wybrałam trzy zupełnie różne pomieszczenia, których zdjęcia zamieściłam poniżej.

Leżak hamakowy, HCXL

Piękne i przytulne wnętrze, w które idealnie wkomponował się hamak. Hamak zaopatrzony jest w poduszki z motywem gwiazdki.
Leżak hamakowy, HCXL
marka Koala Hammock
*cena: 521 zł

Fotel hamakowy, HC10

Wnętrze sali jednej z katowickich szkół. Fotel hamakowy stanowi element pomieszczenia, w którym wypoczywają dzieci.
Fotel hamakowy szeroki, HC10
marka: Koala Hammock
*cena: 405 zł

Fotel hamakowy, HC10

Oryginalnie, nietuzinkowe leśne wnętrze, które zdobi fotel hamakowy w ciekawym, jednolitym kolorze.
Fotel hamakowy szeroki, HC10
marka: Koala Hammock
*cena: 405 zł

Mam nadzieję, że powyższe zdjęcia są na tyle interesujące, że “zakiełkowała” Wam myśl w głowie, o zakupie fotela hamakowego i ozdobieniu nim wnętrza swojego mieszkania czy domu. Zachęcam, bo warto! Wszystkie powyższe modele dostępne są w sklepie internetowym www.whamaku.pl, gdzie jest ogromny wybór i naprawdę jest z czego wybierać.

*podane ceny mogą ulec zmianie

0

Dodaj komentarz