JAKOŚĆ FOTELI I HAMAKÓW Z WHAMAKU.PL TO COŚ WIĘCEJ NIŻ ESTETYKA. STAWIAMY NA DOBRE RZEMIOSŁO, BEZKOMPROMISOWE POŚWIĘCENIE DO DETALI I WYJĄTKOWE MATERIAŁY.

Dom. Przestrzeń przepełniona Tobą, opowiadająca Waszą unikalną historię. Zainspiruj się naszymi hamakami, pasją i designem.  

Fotele i hamaki Koala Hammock to ręcznie robione na zamówienie produkty o wyjątkowej jakości. Stworzenie formy foteli hamakowych Koala nie jest łatwym zadaniem. To ciężka fizycznie praca wymagająca lat doświadczenia i skrupulatnego dbania o każdy szczegół. Na jeden fotel potrzeba około dwóch i pół metra sześciennego tkaniny i ponad pięćdziesięciu metrów nici.
Podobnie jak wszyscy kierowani pasją rękodzielnicy, każdy pracownik pracujący nad Koalą jest napędzany pięknem swojego dzieła i czerpaną z niego satysfakcją: jego ręcznie wykonany fotel hamakowy
pójdzie w świat i będzie ozdabiać czyjś dom.

Nasze fotele hamakowe charakteryzują się pięknymi liniami, minimalistycznym stylem i idealnymi proporcjami. Jednak kluczowa zawsze jest funkcjonalność. To innowacyjne podejście do domowego relaksu i elastycznego stylu życia.

Dzięki niewielkim, lecz przyjemnym proporcjom foteli hamakowych odreagowywanie stresów minionego dnia będzie przyjemne jak nigdy dotąd. Wypróbuj nowe modele foteli, dzięki którym zrelaksujesz się jeszcze bardziej i odkryjesz nowe sposoby wykorzystania swojej przestrzeni.
Delikatne kolory rozjaśniają wnętrze i optycznie powiększają skromnych rozmiarów pomieszczenie.

Nasze luksusowe, ręcznie tkane fotele hamakowe posiadają wiele różnych kształtów i wariantów kolorystycznych. Niektóre z nich dostępne są również w dowolnym rozmiarze. Po prostu odwiedź naszą stronę internetową sklepu i przejrzyj bogatą ofertę.

1

Dodaj komentarz