O urządzaniu swojego ogrodu i tarasu myślimy już wczesną wczesną wiosną. Gdy śnieg stopnieje, pojawia się zieleń, a za oknem słychać już dźwięki żywej natury rodzi się w nas pomysł na urządzenie własnej przestrzeni, by delektować się słońcem i świeżym powietrzem.

Aranżacja ogrodu nie jest prostą sprawą. Aby wyglądał on instagramowo należy zwrócić uwagę, by był stylowy i klimatyczny.

Naturalne materiały
W sklepach ogrodniczych możemy znaleźć meble z rattanu, bambusa, wikliny. Zwolenników wspomnianych mebli przybywa z sezonu na sezon. I nic dziwnego, gdyż łączą w sobie lekkość z funkcjonalnością i stylem.
Skoro o lekkości mowa coraz częściej do swoich ogrodów wybieramy fotele wiszące oraz hamaki, które możemy zawiesić bezpośrednio do drzew lub na drewniany stojak. By stworzyć stylowy boho plener należy wybrać te w kolorach ziemi, beżu, szarości oraz bieli. Falbany wplecione w hamak, kolorowe chwosty czy koraliki dodatkowo ozdabiają nam nie tylko mebel, ale również wpływają na cały wystrój ogrodu.


Klimatyczne oświetlenie
Uzupełnieniem wiszących mebli jest oświetlenie. Dzięki niemu stworzony zostanie klimat, a wieczorem miejsce zyska zupełnie nowy charakter. Jest wiele sposobów na rozświetlenie ogrodu. Wolnostojące lampiony, wiszące cottonballs czy żarówki to must-have. Są nie tylko funkcjonalne, ale pozwalają również na stworzenie nastrojowych sesji zdjęciowych.


0

Dodaj komentarz