Ostatnio bardzo modne stało się aranżowanie swojego tarasu hamakami jako alternatywa dla klasycznych mebli ogrodowych. Kiedy już zdecydujemy się na stojak z hamakiem, często okazuje się, że w okresie posezonowym nie mamy gdzie go schować. Podpowiadamy jak przechowywać stojaki do hamaków oraz foteli wiszących.

W okresie jesienno-zimowym warto zabezpieczyć stojak, który narażony jest na wiele czynników zewnętrznych takich jak deszcz, wilgoć, śnieg. Można wstawić go w bezpieczne, zadaszone miejsce tak, by nie przeszkadzał i nie trzeba było za każdym razem go przesuwać.

W innym wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie demontaż fotela i umieszczenie w suchym pomieszczeniu o stałej temperaturze.

Sytuacja robi się jednak bardziej skomplikowana, gdy nie dysponujemy dodatkową pustą przestrzenią. Wtedy najlepiej skorzystać z pokrowca na stojak. Takie w swojej ofercie posiada sklep www.whamaku.pl. Pokrowce wykonane są z wodoodpornej tkaniny oraz wyposażone są w w niezbędne elementy do zamocowania na stojaku.

My jednak polecamy lato przenieść do salonu. Świetnym pomysłem jest zaaranżowanie swojego domu wstawiając stojak z hamakiem lub fotelem do środka. Tego rodzaju akcesoria nadają wnętrzom lekkości oraz oryginalności. A my możemy korzystać z bujania przez cały rok.

Popularne wyszukiwania:

  • hamak na zime
  • https://nahamaku com pl/jak-przechowywac-hamak-w-zime/
0

Dodaj komentarz