Święta to czas radości, oczekiwania i rodzinnych spotkań, a wszystko to w domowym zaciszu. Nadzwyczajny klimat zimy można wprowadzić do aranżacji swojej przestrzeni domowej.

Zimowe wnętrze to królestwo tekstylnych dodatków, takich jak ozdobne poduchy, koce, pledy i narzuty. Dzięki nim Twój pokój stanie się ulubionym miejscem wieczornego relaksu z książką lub filmem i kubkiem gorącej czekolady.

Wiszący fotel – nie tylko świetnie się prezentuje, ale także spełnia funkcję wypoczynkową. Nie ma nic lepszego od spędzenia ciepłego popołudnia z książką w ręku, gdy bujasz się na huśtawce przypominającej kokon.

Niezwykle ważne jest oświetlenie. Na drążek fotela zawieś świecące kule LED, które wyglądają, jakby były pokryte szronem – będą jednocześnie pełnić funkcję oryginalnej ozdoby. Wybierz te z ciepłym odcieniem światła.

Siedzisko wypełnij dekoracyjnymi poduszkami. Nie tylko ozdobią fotel, ale dodadzą wnętrzu ciepła, a także odciążą obolały kręgosłup. Dodaj wełniany koc o pięknym splocie, który w grudniu zawsze warto mieć pod ręką.

Na podłogę, pod huśtawkę podłuż dywanik lub miękką skórę owczą. Przy schodzeniu z fotela zamiast zimnej posadzki pod stopami poczujesz puszyste włosie.

0

Dodaj komentarz