Fotel Gaya …. Czy jest lepszy sposób na relaks oraz odpoczynek w zaciszu własnego ogrodu. Coraz częściej, aby wypocząć wybieramy kontakt z naturą, drewnem… Jak tchnąć w taras czy ogród nieco świeżości? Kosz wiszący Jagram to unikat ze względu na indywidualne, ręczne wykończenie powierzchni drewna, a wiadomo, że tylko rzeczy robione z pasją umożliwiają stworzenie czegoś tak wyjątkowego.

Ze względu na wielkość i masywną formę kosz Jagram nadaje się zwłaszcza do dużych i przestronnych pomieszczeń lub tarasów. Elegancki, modernistyczny design foteli idzie w parze z funkcjonalnością osiągniętą dzięki doskonałemu wykonaniu i wygodzie kosza.

Jagram to idealne walory użytkowe, funkcjonalność oraz odpowiedź na zapotrzebowanie Klientów na niezwykle komfortowe meble. Kosz Jagram jest doceniany przez Klientów ze względu na odczuwalne uczucie miękkości i na niebalnalny wygląd.

Jeśli oczekujesz czegoś więcej – kolekcja Jagram to świetny wybór. Oferta tej marki dostępna jest w sklepie whamaku.pl i skierowano ją do miłośników klasycznych rozwiązań jak również osób, które gustują w odważniejszych wnętrzach.

0

Dodaj komentarz