Kto nie marzył, żeby mieć wakacje od pierwszych chwil kiedy tylko robi się ciepło?! A wiecie, że jest to możliwe?

Urlopy trwają średnio dwa tygodnie, ale przez pozostałą część wakacji również można zapewnić sobie cudowny wypoczynek i wcale nie trzeba w tym celu jechać na drugi koniec świata. Zobaczcie jak ja zapewniłam sobie wakacje w moim własnym ogrodzie – na hamaku.

hamak z drążkiem Koala HSL-209

Przyznam szczerze, że lubię jak jest mi wygodnie i ciepło, a przede wszystkich uwielbiam pozycję leżącą. W domu mam moje ukochane miejsce do pracy, a i tak najwygodniej pracuje mi się na kanapie z komputerem na kolanach. Właśnie dlatego zdecydowałam, że w ogrodzie chcę mieć hamak, chociaż długo musiałam przekonywać domowników, że będzie to lepsze rozwiązanie niż fotel hamakowy. Gdybym chciała urządzić sobie balkon, to wybrałabym fotel, ale mając ogród i dużą przestrzeń, nie wyobrażałam sobie siedzenia zamiast leżenia. 🙂

hamak Koala HSL-209

hamak z drążkiem Koala HSL

Koalahammock

hamak Koala HSL

Mój hamak to Koala Hammock, model HSL w kolorze 209 (znajdziecie go TUTAJ). Ten egzemplarz jest dwuosobowy, wykonany z wysokogatunkowej bawełny, a co najważniejsze, niesamowicie wygodny! Krzysiek również się na nim wyleguje i nawet zaliczył już drzemkę na świeżym powietrzu. Oczywiście, Krzysiu jest najbardziej zachwycony nowym hamakiem, bo przecież trzeba się na niego odpowiednio wdrapać, zejść też trzeba w specjalny, znany tylko jemu sposób i nareszcie pojawiła się „huśtawka”, która naraz mieści wszystkie misie 😉

hamak z drążkiem

hamaka Koala

Niedawno pisałam, że w ciągu dnia zawsze staram się wygospodarować kilka chwil, które będą tylko dla mnie. Trzymam się tego postanowienia i od kiedy jest ładna pogoda, wszystkie wolne chwile spędzam właśnie na hamaku. Tutaj przeniosło się moje centrum dowodzenia, a najlepsze jest to, że nawet jeśli w domu mam milion obowiązków do wykonania i wszędzie panuje bałagan, to odpoczywając w ogrodzie tego nie widzę!

komputer na hamaku

dziecko w hamaku

Nasz hamak pochodzi ze sklepu internetowego whamaku.pl, gdzie wybór jest przeogromny. Ja zdecydowałam się na model z drążkiem, ale znajdziecie tam również fotele i leżaki hamakowe, hamaki dla dzieci i niemowląt, fotele wellness, a nawet hamaki turystyczne. Oto kilka modeli, które mi się najbardziej spodobały.

hamaki różne

1. Fotel hamakowy Modesta C140, MOC14
2. Hamaka dla niemowlaka Yayita, YABAN
3. Sznurkowy Fotel hamakowy, AHC-8
4. Hamak Modesta H140, MOH14
5. Hamak z drążkiem szeroki, HSL (to jest mój model)

różne hamaki

1. Hamak turystyczny, Miskito-traveller THERMO
2. Hamak turystyczny, Adventure Hammock
3. Hamak dwuosobowy z drążkiem Alabama R140-2, NQR14
4. Zestaw hamakowy beach set, Beach set
5. Fotel hamakowy drewniany, Swing Chair Double

zaczep hamaka

mocowanie hamaka

A jeśli zastanawiacie się skąd piszę ten wpis, to bardzo proszę 🙂 Tak właśnie wygląda moja perspektywa 🙂

laptop na hamaku

Wam życzę miłego popołudnia, a ja idę się urlopować dalej 🙂

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem internetowym:

logo whamaku

Źródło: http://raczkujacwswiat.pl/za-kurtyna/wpis/item/322-moj-sposob-na-urlop-przez-cale-wakacje.html
0

Dodaj komentarz