HCXL selfie

Miejsce na relaks i wyciszenie

Każda z nas powinna mieć swój zakątek, gdzie w spokoju może oddać się chwili relaksu. Ja właśnie znalazłam przestrzeń dla siebie, w której mogę odpocząć i zebrać myśli. Niedaleko mojego domu rodzinnego znajduje się spokojne miejsce, gdzie mogę usiąść, pomyśleć, odstresować się i nikt mi tam nie przeszkadza. Właśnie tam, pod drzewem, niedawno powiesiłam hamak.

fotel hamakowy Koala

Fotel hamakowy Koala

Miejsce do czytania

No tak, właśnie odkryłam przed Wami swoją kolejną pasję, jaką jest czytanie książek. Już wiecie gdzie spędzam swój wolny czas i w jaki sposób go wykorzystuję.

hamak Koala

Książka w hamaku

Miejsce do rozładowania stresu i emocji

Jeśli maci stresowe dni w pracy lub coś Was mocno zdenerwuje, hamak będzie dobrym miejscem, żeby rozładować stres i emocje. Wystarczy znaleźć chwilę dla siebie, usiąść wygodnie, wyłączyć negatywne myśli, pobujać się i popatrzeć w niebo.

fotel hamakowy

Miejsce na.. sen!

Tak, ten hamak jest bardzo wygodny! Do tego stopnia, że niejednokrotnie w nim zasnęłam. Świeże powietrze, delikatny wiatr i słońce spoglądające zza  chmur pozwalają się rozmarzyć i całkowicie odpłynąć.

fotele hamakowy

Hamak – nie tylko do wnętrz!

Na początku myślałam, żeby pod drzewem po prostu ustawić ławeczkę lub tradycyjnie, stolik i krzesło. Plany odrobinę się zmieniły. W internecie zaczęły pojawiać się hamaki w różnych wzorach, takie na których można leżeć i trochę mniejsze, do siedzenia. Nie dość, że wyglądają ładnie i są oryginalnym dodatkiem w wystroju wnętrza mieszkania, tarasu czy ogrodu, to jeszcze idealnie spełniają swoją funkcję. Można się w nich wyciszyć, zrelaksować.. a nawet zasnąć.

zestaw do montażu fotela hamakowego

Części do montażu

O montaż nie musiałam się zbytnio martwić, możemy dokupić dedykowane zestawy montażowe – także wystarczy odrobina chęci, trochę wolnego czasu i gotowe!

odpoczynek w hamaku

Deszczowa pogoda

Jeśli pogoda nie sprzyja, hamak łatwo jest ściągnąć z haczyka, który znajduje się w zestawie montażowym. Dzięki temu, nie musimy się martwić, że materiał zamoknie podczas deszczu. Innym rozwiązaniem jest zamontowanie go we wnętrzu mieszkania, co pozwala się nim cieszyć przez cały czas, bez względu na pogodę.

czytanie kasiążki w hamaku

Dziewczyny, jak Wam się podoba takie rozwiązanie? Macie lub chciałybyście mieć taki hamak w domu lub w ogrodzie? Czy uważacie, że jest to dobre miejsce na odprężenie i odstresowanie po ciężkim dniu? Czekam na Wasze komentarze.

Hamak można znaleźć na stronie whamaku.pl.

logo whamaku

Żródło: http://www.kosmetykiani.pl/2017/06/hamak.html

0

Dodaj komentarz