Brazylia – hamakowy raj Jakie jest Twoje pierwsze skojarzenie z Brazylią? Pewnie karnawał. I słusznie, bo Brazylia to kraj, w którym hołduje się radości z życia, optymizmowi i radosnym kolorom. Jednak nawet tam ludzie potrzebują wypoczynku – ale wcale nie takiego banalnego! Hamaki! To jest to, co Brazylijczycy wprost uwielbiają. Nie bez powodu twierdzi się, że Brazylia jest prawdziwym hamakowym rajem. Dlatego też hamaki sprowadzane z tego kraju są gwarancją nietuzinkowego stylu, najwyższej jakości i wspaniałej palety barw. Ba! Hamaki brazylijskie tworzą wręcz oddzielną grupę wśród wszystkich dostępnych na rynku hamaków.

Relaks, komfort, miło spędzony czas – to nie jedyne korzyści, jakie gwarantowane są przez hamaki brazylijskie. To wspaniały element aranżacyjny ogrodu i tarasu, który jest w stanie zachwycić każdego. Hamak brazylijski wprost zaprasza do siebie – i naprawdę trudno oprzeć się tym wspaniałym kształtom i tkaninom. Nie musisz czuć piachu pod nogami lub kołysania żaglówki żeby cieszyć się letnim wypoczynkiem w hamaku. Plecione sznurki tworzą wygodny splot, który doda Twojemu ogrodowi lub mieszkaniu nowej funkcji. Ceny hamaków zaczynają się od 50 zł, więc nabycie jednego dla siebie nie nadwyręży Twojego budżetu. Jeśli go jeszcze nie masz, polecamy nabyć na okres wiosny, lata i jesieni. Jeśli uwielbiasz odpoczynek, posiadasz w domu masażystę i salę poświęconą profesjonalnej pielęgnacji to tylko Ci pozazdrościć. Jednak ze względu że pieniądze nie rosną na drzewach, zwisanie z nich jest lepszą rzeczą. Zamontuj hamak na zewnątrz lub wewnątrz domu i pozwól sobie na odpoczynek, odstresowanie i rozładowanie emocji. Niezależnie czy umiejscowiony na słońcu lub w cieniu, łagodny ruch kołysania na boki będzie rozluźniać Twoje ciało i umysł.

Dodatkowo hamak nada Twojemu domu nietuzinkowy wygląd. Podejrzyjmy jak niektórzy dekoratorzy zastosowaliśmy hamaki wewnątrz i na zewnątrz swoich domów. Chociaż jesteśmy przyzwyczajeni do widoku hamaka w ogrodzie, mogą one również stanowić mebel w naszym mieszkaniu. Tradycyjne hamaki są wykonane z plecionych lin i mają dwa punkty mocowania. Dzisiaj jednakże możliwości wyboru różnych materiałów i lokalizacji są znacznie większe. Hamaki wykonane z tkaniny, bawełny lub poliestru. Te dodatkowo pokryte futrem i uzupełnione mnóstwem poduszek są najbardziej pożądane. Łatwy montaż tych, wciąż nietypowych mebli czyni je idealnym miejscem do domowego relaksu, czytania a nawet drzemki. Jeśli masz mały dom i nie posiadasz wystarczająco dużo miejsca na hamak, zawsze możesz wybrać fotel hamakowy. Czy nie marzyłeś o takim komforcie we własnym domu? Więcej na www.whamaku.pl

Źródło: http://wblyskufleszy.pl

1