Źródło: Instagram @ martynag_pl

Lekkość, przestrzeń, elegancja i szyk – jeśli chcesz je wprowadzić do swojego wnętrza, warto zwrócić uwagę na trend, który od pewnego czasu zdobywa coraz więcej zwolenników w naszym kraju. Mowa tutaj o fotelach hamakowych, które pojawiły się w designie polskich mebli wraz z modą na wnętrza skandynawskie i które zadomowiły się na stałe w polskich salonach wraz ze wzrostem popularności nowoczesnego stylu loftowego.

Źródło: Instagram @strefa.agnieszkachlebda

Fotel hamakowy w delikatnym kolorze stanowi dobrą bazę do kreowania rozmaitych aranżacji. Zależy Ci na zwariowanych dodatkach, a może chcesz zaakcentować inny element wystroju? Fotel hamakowy w spokojnych kolorach dobrze skomponuje się z pozostałą częścią wystroju. Prostota też ma swój urok, jeżeli postawisz na fotel hamakowy dobrej jakości wcale nie będzie on nijaki! Charakter tego mebla podkreślają eleganckie akcenty w postaci koca czy poduszek.

Do sypialni warto dodać również fotel hamakowy, który stanowi dodatkowe miejsce siedzące. W przypadku spotkań rodzinnych czy z przyjaciółmi to idealne rozwiązanie. Naturalnie decydując się na fotel hamakowy w pewien sposób ograniczamy wolną przestrzeń, co wcale nie oznacza, że jest to zły wybór.

Reasumując, wybór fotela hamakowego powinien być w pełni uzależniony od indywidualnych preferencji. W przypadku pomieszczeń o bardzo małej ilości miejsca, najbardziej optymalnym wyborem będzie kupno pojedynczego fotela hamakowego. Pozwoli to zachować większość miejsca, gdzie możemy bez problemu dostawić stolik czy inną półeczkę. W przypadku większych powierzchni, wybór mebla powinien zależeć od zdania domowników.

0

Dodaj komentarz