Jeśli sądziliście, że relaksować się w hamaku można tylko latem, byliście w błędzie. Wielkość mieszkania już nie stanowi problemu. Wszystko za sprawą foteli hamakowych…

            Z czym kojarzy się hamak? Przede wszystkim ze słodkim lenistwem w ogrodzie, w ciepłe letnie dni. Zazwyczaj koniec lata, oznacza koniec sezonu hamakowego, ale to wcale nie jest prawda!

Wszystko dzięki fotelom hamakowych – wspaniałemu wynalazkowi.

Największą zaletą foteli jest fakt, że można je zainstalować nawet w bardzo małych wnętrzach. Wystarczy zaopatrzyć się w specjalny zestaw montażowy, dostępny w sklepie internetowym www.whamaku.pl

Elementy montażowe przymocowuje się do sufitu, a następnie na specjalnej lince wiesza się fotel hamakowy. Jeśli mamy małe mieszkanie i potrzebujemy mieć więcej miejsca wystarczy zdjąć fotel z haka. Fotele wykonane są z bawełny, dzięki czemu dają się z łatwością zwijać w stosunkowo nieduże zawiniątka.

Jeśli chodzi o wybór fotela hamakowego, mamy bardzo dużo możliwości. Są bowiem fotele jednoosobowe:

oraz dwu i więcej osobowe:

Różnią się między sobą wielkością – do małych wnętrz zdecydowanie lepsze będą fotele jednoosobowe.

Obok foteli hamakowch są również leżaki hamakowe. Są trochę dłuższe niż fotele, dzięki czemu możemy się na nich wyciągnąć prawie tak jak w hamaku. Będą lepsze do bardziej przestronnych wnętrz.

Wszystkie fotele i leżaki hamakowe dostępne w sklepie internetowym www.whamaku.pl wykonane są w stu procentach z bawełny organicznej, która pochodzi z ekologicznych upraw. To sprawia, że materiał nie podrażnia skóry, jest miękki i naturalny.

Z pewnością po ciężkim dniu w pracy fotel hamakowy przyniesie ulgę każdemu kto na nim usiądzie. A już z pewnością przyniesie ulgę osobom, które cierpią z powodu bólu pleców. Dlaczego tak się dzieje? Podczas wypoczynku w fotelu hamakowym nasz kręgosłup układa się w taki sposób, że nie wytwarzają się żadne naciski na kręgi. Dzięki temu nasze plecy odczują znaczną poprawę, a my nabierzemy siły na resztę dnia.

            Wiele osób mówi, że drzemka w hamaku, fotelu hamakowym czy leżaku hamakowym jest znacznie bardziej wydajna niż ta w tradycyjnym fotelu czy łóżku. Wszystko za sprawą delikatnego i równomiernego kołysania….

….tak więc zabujajcie się w fotelach hamakowych.

Popularne wyszukiwania:

  • hamak w domu
  • fotele hamakowe
0

Dodaj komentarz