Oprócz hamaków, które zawieszamy w domu i ogrodzie są też takie, które zabieramy w podróże. Ludzie na całym świecie coraz częściej zamieniają tradycyjny wypoczynek i sen w łóżku na wypoczynek i sen w hamaku. Hamaki turystyczne i podróżnicze charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, są łatwe w montażu i demontażu oraz zajmują mało miejsca po spakowaniu. Aby przybliżyć temat, postanowiłam zrobić zestawienie hamaków turystycznych marki Ticket To The  Moon oraz akcesoriów do nich, które zwróciły moją uwagę.

Hamak jednoosobowy

Hamak jednoosobowy, THC-(2)
Hamak turystyczny jednoosobowy superlekki, szybkoschnący odporny na plamy. Stworzony przez podróżników dla podróżników. Nowoczesny design testowany w każdym klimacie.
cena: 165,75 zł.

Hamak duży

Hamak duży, THK-(1)
Hamak duży spadochronowy wykonany jest ręcznie przez zespół wykwalifikowanych rzemieślników z najwyższej jakości nylonu spadochronowego. Hamak jest trwały, elastyczny, oddychający i przyjazny dla skóry.
cena: 256,70 zł.

Fotel księżycowy, Moonchair

Fotel księżycowy, Moonchair
Fotel odporny na utratę koloru, zawilgocenia, chroni przed wiatrem i insektami. Idealny do zabrania w podróż, umożliwiają łatwy do zorganizowania komfortowy wypoczynek w terenie. Fotel zajmuje niewiele miejsca na pewno zmieści się w każdym bagażu.
cena: 171,70 zł.

Hamak dwuosobowy, THD

Hamak dwuosobowy, THD – (1)
Hamak podobny do pierwszego modelu, ale mieszczący dwie osoby. Jest trwały, elastyczny, oddychający i przyjazny dla skóry.
cena: 208,25 zł

Moskitiera do hamaków księżycowych

Moskitiera do hamaków Ticket To The Moon
Moskitiera 360 jest w 100% ochroną przed komarami i owadami. Przeznaczona jest do błogiego snu, bez komarów. Pasuje do niej każdy hamak Ticket to the Moon.
cena: 259,95 zł

Daszek na hamak,

Daszek do hamaków Ticket To The Moon
Daszek na hamak to doskonały dodatek, gdy pada deszcz lub gdy słońce świeci zbyt jasno.
cena: 329,80 zł

Powyższe hamaki i akcesoria dostępne są w sklepie internetowym www.whamaku.pl

*podane ceny mogą ulec zmianie

0

Dodaj komentarz