Niewątpliwie hamak wiszący do ostatnio najmodniejszy mebel ogrodowy. Powieszony, z miejsca odmienia przestrzeń, dodając mu stylu i elegancji. Z jego pomocą we własnym ogrodzie można stworzyć niecodzienny salonik na świeżym powietrzu.

Krzesło hamakowe kojarzone jest z odpoczynkiem i wygodą. Ze względu na swoją budowę można się w nim wręcz zanurzyć i delikatnie bujać. Dodatkowo sprawia, że otoczenie nabiera charakteru i wakacyjnego stylu.

Krzesła hamakowe na stelażu
W przypadku, gdy w swoim ogrodzie nie mamy zadaszenia idealnym rozwiązaniem będzie skorzystanie ze stelaża. Plusem w jego wyborze jest to, że można go ustawić w dowolnym miejscu oraz w razie potrzeby zdemontować. Mamy większą elastyczność.
Decydując się na stojak trzeba wziąć pod uwagę jego wysokość oraz wytrzymałość. Jeśli fotel będzie zbyt długi, istnieje ryzyko szorowania po podłodze. Warto postawić na wysoką jakość, aby zapewnić sobie i najbliższym bezpieczeństwo oraz spokojny relaks.

Jakie krzesło hamakowe wybrać?
Na rynku jest bardzo szeroki wybór foteli wiszących. Istnieją fotele różnych rozmiarów, z dodatkami w postaci frędzli i firanek, materiałowe bądź sznurkowe z wyrazem boho lub bardziej eleganckie w stonowanych kolorach. Niektóre z modeli posiadają poduchy, które podnoszą komfort użytkowania.

Przedstawiamy kilka nowości foteli hamakowych marki KOALA.

Fotel hamakowy boho, model HCXLT-314
Charakterystyczny dla tego fotela jest materiał w niebieskie paski. Ciekawym elementem są ozdobne chwosty. Stonowana kolorystyka sprawia, że hamak wkomponuje się w każdą aranżację ogrodu, a nawet pokoju, będąc jego ozdobą i atrakcją.

Leżak hamakowy boho, HCXL-361TM
Tak jak poprzednik posiada ozdobną falbankę. Wygody i przytulności dodają mu miękkie poduszki , w których można się zanurzyć. Sama forma fotela jest prosta i elegancka, dzięki temu mebel z łatwością wpisze się w niejedną przestrzeń.

Fotel hamakowy z podstawką, HC-FR Denim
Wygodny, szeroki fotel hamakowy z podstawkę pod nogi. Jest to forma pośrednia między hamakiem a fotelem. Siedzisko jest w całości wykonane z tkaniny, można się więc w nim zanurzyć, jak w hamaku.

1