Ogród latem to miejsce, gdzie spędzamy najwięcej czasu. Dlatego decydujemy się na zaaranżowanie w nim strefy, w której możemy wypocząć, rozpalić grill i przeżyć piękne chwile z najbliższymi. Co powinno się w niej znaleźć? Są pewne uniwersalne elementy, które przypadną do gustu większości z nas.

Krzesła brazylijskie dla dużych i małych
W przypadku posiadania w swoim ogrodzie samotnego drzewa lub, gdy mamy wystarczającą przestrzeń warto zawiesić huśtawkę hamakową. Nie jest to zabawka jedynie dla dzieci. Obecnie bardzo popularna jest do aranżacji mieszkań. Mogą z niej korzystać osoby dorosłe, dzieci, kilka osób. Istnieją takie z podstawką, szerokie lub dla jednej osoby. Aby fotel hamakowy był odpowiednio wygodny należy zaopatrzyć się w dodatkowe poduszki. Nie tylko zmienią nam sam wygląd zewnętrzny, ale podniosą komfort wypoczynku.

Fotel hamakowy boho, AHC-11

Hamak na stelażu lub zawieszony do drzew
Prawie w każdym ogrodzie znajdą się dwa drzewa, do których możemy zamocować hamak. Jeśli jednak ich nie posiadamy, nie musisz rezygnować z przyjemności hamakowania. Na rynku dostępne są stojaki do hamaków zarówno drewniane jak i metalowe. Warto zauważyć, że ich cechą jest mobilność. Zawsze możemy przenieść zestaw hamakowy w cień, by skryć się przed słońcem lub schować go na zimę.

Hamak z drążkiem szeroki boho, HSL-361TM


Dodatkowe dekoracje
Nie możemy zapomnieć o oświetleniu. Zawieszenie lampionów sprawi, że przestrzeń będzie bardziej przytulna.
Jako element dekoracyjny możemy również wykorzystać poduszki. Nie tylko ozdobią nam ogród, ale spełnią rolę praktyczną.

0

Dodaj komentarz