Czy spędziłeś choć raz noc pod chmurką i do tego w hamaku? Okazuje się, że nie jest to wyłącznie zabawka dla podróżników. Kupno i montaż są prostsze niż Ci się wydaje. A nawet jeśli potrzebujesz pomocy, dobrą radą służą w sklepie internetowym whamaku.pl

Hamak ogrodowy cieszy się ostatnio dużą popularnością. Jako jeden z głównych elementów wyposażenia przydomowych tarasów i ogrodów najczęściej sięgamy po hamak. A to dlatego, że pozwala relaksować się w letnie dni w cieniu drzew. Jest łatwy w montażu, ponieważ możemy rozwiesić go prawie w każdym miejscu, gdzie znajdują się dwa niezbyt oddalone od siebie drzewa lub inne silne podpory.

Jaki hamak będzie najlepszy?
W sklepach dostępnych jest wiele modeli hamaków ogrodowych. Wykonane są z różnych materiałów, bardzo często posiadają dodatki ozdobne. Ważnym elementem jest zwrócenie uwagi na dopuszczalne obciążenie. Jeżeli z hamaka będzie korzystać więcej niż jedna osoba wybierz hamak dwuosobowy lub rodzinny. Do samotnego hamakowania wystarczy hamak jednoosobowy.

Hamak na stelażu
Chcesz hamak, ale w swoim ogrodzie nie masz gdzie go powiesić? Zazwyczaj niewielkie ogródki pozbawione są solidnych drzew, na których mógłby zawisnąć hamak. Rozwiązaniem jest drewniany stelaż czy też metalowy stojak. Dzięki odpowiedniej konstrukcji hamak możemy rozpiąć w dowolnym miejscu. Należy pamiętać , aby co jakiś czas odświeżyć drewniany stojak impregnatem, wówczas posłuży dłużej.

0

Dodaj komentarz